VEF viib ellu ringmajanduse koolitusi ning aitab ettevõtetel kaardistada, kuivõrd kajastub ringmajandus ettevõtte tegevuses. Kui soovid oma ettevõtte ringmajanduse aspektide kohta täiendavat infot, pöördu meie tiimi liikme Kadi Kenki poole. VEFi partner ringmajanduse arendamise ja koolitamise valdkonnas on CIRCO International.

Kadi Kenk

Kadi Kenk – Ringmajanduse valdkonna juht ja koolitaja

Kadi on osalenud aastaid rahvusvahelistes ringmajandust edendavate organisatsioonide töös. Kadi on kogenud koolitaja ja avalik kõneleja. Ta on lõpetanud ühiskondlike muutuste juhtimise magistri eriala Tartu Ülikoolis ning omab Executive Coaching ja säästva arengu hariduse täiendkoolituse sertifikaati. Ta on aastaid juhtinud Teeme Ära SA ülemaailmset vabatahtlikke meeskonda ja rahvusvahelisi sektoriteüleseid partnersuhteid. Sisekaitseakadeemia maksunduse- ja tolli eriala haridus ja karjäär PwC-s on andnud talle pika kogemuse koostöös avaliku- ja erasektoriga.

Ringmajandav ettevõtlus pakub võimaluse kasvatada äri, kasutades samal ajal ressursse ja energiat efektiivsemalt. CIRCO on disainimeetod, millega ettevõtted saavad teha esimese sammu oma ettevõttes ringsete toodete ja teenuste arendamiseks. See aitab ettevõttesse tuua innovatsiooni. Juba ringmajanduse põhimõtteid järgivatel ettevõtetele võimaldab aga mõista oma tegevuse väärtust ja potentsiaali. Töötoa käigus õpime ära tundma, millised võimalused ressursse säästa on ka äriliselt kõige potentsiaalikamad ning kirjeldame esimesi samme, mida ettevõte peab tegema, et areneda.

Logo: circo

Koostööpartnerid