Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum arendab alates 2005. aastast Eestis vastutustundliku ettevõtluse temaatikat ja koondab Eestis vastutustundlikku ettevõtlust praktiseerivaid ettevõtteid, omades täna tugevat liikmevõrgustikku ja tehes aktiivset koostööd ettevõtjate jaoks oluliste organisatsioonidega. Foorumi eesmärk on edendada mõtteviisi, et vastutustundlik äritegevus on ettevõttele kasulik, praktikas lihtne ja mainekas.Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ühendab ettevõtteid, kelle jaoks on oluline toimida vastutustundlikult, et tagada nii oma ettevõtte, ühiskonna ja riigi jätkusuutlikkus.  

Juhatus

Katrin Bats
juhatuse liige
katrin.bats@rimibaltic.com

Annika ArrasAnnika Arras
juhatuse liige
annika.arras@miltton.com

Rene TammistRene Tammist
juhatuse liige
rene.tammist@utilitas.ee

Kaur SarvKaur Sarv
juhatuse liige
kaur.sarv@scania.ee

Liina Kanter
juhatuse liige
liina.kanter@lhv.ee

Riin SaviRiin Savi
juhatuse liige
riin.savi@baltcap.com

OMA ALA PROFID

INDEKSI TÖÖGRUPP

Jolanda Lipu
VEFi indeks töögrupi juht

Keskkonnaekspert ja Milttoni ESG konsultant

Maarja Tiho
VEFi indeks töögrupi koordinaator

Milttoni ESG konsultant ja turundusjuht

Kadi Kenk
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi Ringmajanduse teemavaldkonna juht
Teeme Ära SA tegevjuht, Maaülikooli doktorant ja CIRCO Hub koolitaja

Jaan Aps
VEF indeksi hindaja
Kogenud sotsiaalse mõju mõõtmise ning juhtimise ekspert, Stories For Impact juht

Laire Suurväli
VEF indeksi hindaja

Vastutustundliku ettevõtluse ekspert rahvusvahelises tehnoloogiaettevõttes

Sirli Peepson
Skia Consult
partner, vastutustundliku ettevõtluse konsultant

Elina Rääsk
VEFi asutaja
jätkusuutlikkuse juht rahvusvahelises tehnoloogiaettevõttes

Koostööpartnerid