Ainult teadlikult ja tulemuslikult neid protsesse juhtides.

Juhid juhivad ju asjad juhtuma.

EBS Executive Education on koostöös valdkonna ekspertkogu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi, Miltton New Nordicsi ja PricewaterhouseCoopersiga koostöös disaininud juhtimisprogrammi, mille lõpetajal on arusaam ringsest majandusmudelist ning ta on valmis ettevõtte muutumisprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.

Edukal 21. sajandi juhil on teadmised ja oskused, juhtimaks ettevõtteid läbi muutuste, kaasates selleks talente ning tuues esile ettevõtte väärtuse ja panuse laiemasse keskkonda. Keskkonna-, sotsiaal- ja hea valitsemistava teemadele keskenduv vastutustundlik – ehk ESG-ga (Environmental, Social and Governance) arvestav – juhtimine on tänaseks Eestis laialdaselt tähelepanu saanud. Ootusest ettevõtete tegutsemisele ringsest majandusmudelist lähtuvalt on saanud reaalsus. Enam ei küsita, kas ettevõte peaks toimima vastutustundlikult, vaid kuidas seda teha.

Programm on mitmel moel ainulaadne, sest:

  • see keskendub vastutustundliku juhtimise globaalsetele trendidele, mida aitavad lahti mõtestada valdkonna parimad praktikud Eestist;
  • sel on praktiline iseloom läbi töötubade, harjutuste ja kasutatavate meetodite. Ehk minimaalselt loenguid, maksimaalselt arutelu, uute teadmiste rakendamist oma organisatsioonis ja mõttevahetusi praktikutega;
  • sel on selge fookus osalejate juhtimisoskuste ja -kvaliteedi tõstmisele eesmärgiga muutumisprotsessi oma ettevõtetes tulemuslikult juhtida.

Et õppijakogemus saaks parim, võtame programmi 2. lendu vastu 18 osalejat. Selline grupi suurus võimaldab ka praktikutel, programmijuhtidel ja läbiviijatel anda üks-ühele tagasisidet ja disainida õpiprotsessi vastavalt grupi tagasisidele.

ESG-juhi arenguprogrammi 2. lend stardib 31. jaanuaril. Tutvu programmiga ja registreeru SIIN.

NB! VEFi liikmetele allahindlus 500 eurot, küsi koodi aadressil foorum@csr.ee.