Tuuli Pärenson, GOFORE äriarenduse juht

Tuuli Pärenson, GOFORE äriarenduse juht

Eestis möödunud aastal tegevust alustanud rahvusvahelise haardega tarkvaraettevõte Gofore sai Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmeks.

„On selge, et maailm muutub keerukamaks ja väljakutsed suurenevad ning enam ei piisa vaid seaduste ja määruste järgimisest, vaid eesmärgid peavad olema kõrgemad. Alates eelmisest aastast soovime väga teadlikult panustada säästva arengu eesmärkidesse. Peame vajalikuks nendest tegevustest ka enam rääkida, et olla eeskujuks ja tõmmata kaasa kogu tarkvara sektorit. Meie eesmärk on muuta Gofore tarkvara valdkonnas vastutustundliku ettevõtluse pioneeriks ja suunanäitajaks,“ teatas Gofore Eesti äriarenduse juht Tuuli Pärenson.

Näeme, et kõige enam saame tarkvaraarenduse ettevõttena kaasa aidata avaliku sektori ja tööstuse digitaliseerimise valdkondades,“ ütles Pärenson. „Palju lahendusi on juba ka olemas, näiteks andmevahetuse või targa linna lahenduste näol. Alahinnata ei saa IoT ja AI-tehnoloogiate võimalusi energiasektoris, ringmajanduses ja andmetöötluses, nimetades vaid mõnda valdkonda. Puudu jääb aga oskusesteabest, et neid lahendusi kasutusele võtta ja neid parimal viisil rakendada, arvestades kasutajakesksuse ja ligipääsetavusega aga ka andme- ja küberturbega. Siin saab Gofore aidata!

Meie jaoks on oluline, et kõigel mida teeme, on positiivne mõju. Teenusettevõttena ei ole meie enda jalajälg kuigi suur. Gofore suurim mõju avaldub läbi meie klientide ja nende jaoks loodud lahenduste. Lahendused, mida oma klientidele pakume, aitavad neil oma äri edendada ja säästva arengu suunas liikuda,“ rääkis Pärenson.

Ettevõttest

Gofore on rahvusvaheline tarkvaraarenduse ja -konsultatsiooni ettevõtte. Ettevõttes töötab üle 500 IT eksperdi ning koostöövõrgustiku kaudu on liidetud ligikaudu 3000 eksperti. Gofore on kõrgelt tunnustatud nii klientide poolt kui hea tööandjana. Kliendi rahulolu uuringud näitavad ületavad tugevalt tööstusharu keskmist ning tööandjana on Goforet tunnustatud näiteks konkursil Great Place to Work Euroopa teise kohaga. Gofore on asutatud 2002 ja  noteeritud börsil.

Vaata ka: Gofore Code of Ethics

Lisainfo:

Tuuli Pärenson
Gofore Eesti äriarenduse juht
tuuli.parenson@gofore.comwww.gofore.com