CSR Europe kutsub: the European SDG Summit 2022

CSR Europe kutsub: the European SDG Summit 2022

CSR Europe on Euroopa juhtiv CSR-teemade ärivõrgustik, mis ühendab üle 10 000 ettevõtte riikides, Euroopa tasandil ning globaalselt – olgu siis otse või VEFile sarnaseid liikmesorganisatsioone koondades.

CSR Europe kutsub oma liikmeid (ja liikmete liikmeid) ning teisi huvitatuid 10.-12. oktoobril virtuaalsele tippkohtumisele European SDG Summit 2022, mis keskendub seekord kaasava roheleppe teemadele.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum julgustab oma liikmeid, aga ka teisi vastutustundlikkuse teemadest huvitatud ettevõtteid, organisatsioone, eestvedajaid end osalejaks märkima ning sündmustel kaasa lööma. Kuidas ja kellega koos kiirendada teekonda kliimaneutraalsuse suunas? Kuidas rohe- ja digipöörde käigus päriselt kaasavalt toimida?

On, mida oodata: “The highlight of the event will be the inauguration of the second edition of the European Sustainable Industry Barometer at the opening plenary on the 10 th of October, with European policymakers, CEOs, and key representatives of civil society. The Barometer, developed in collaboration with Moody’s ESG Solutions, will provide data on the sustainability level and maturity of European businesses, with a focus on the social dimension of their ESG efforts, demonstrating the progresses made and where additional efforts are needed.

Toimumisaeg: 10.-12. oktoober 2022 (virtuaalselt)

REGISTREERU SIIN.

Vt jooksvalt lisa CSR Europe kodulehelt siin.

KUUPÄEV

10. – 12. okt. 2022

JAGA:

Koostööpartnerid