Õnne Foorum – suurim vaimse tervise konverents

Õnne Foorum – suurim vaimse tervise konverents

Viimased 2 aastat on inimeste vaimsele tervisele andnud tugeva löögi. Seda kinnitavad mitmed uuringud ja suure tõenäosusega koged vähemal või suuremal määral seda ka ise ja ehk veelgi rohkem märkad seda oma töökollektiivis.

Oluline osa vastutustundlikust ettevõtlusest on hoolitseda oma töötajate vaimse tervise eest, seda eriti ajal, kus teadmatust, ärevust ja stressi on pandeemiast tingituna tavapärasest oluliselt rohkem. 

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum on koostööpartneriks Edu Akadeemia poolt korraldatavale vaimse tervise konverentsile Õnne Foorum, mis toob välja hetkel kõige suuremad valukohad ja praktilised lahendused, mis tänases olukorras kõige paremini toimivad. Seda nii Sulle juhina kui ka Su tiimiliikmetele individuaalselt.

Programm on tõeliselt tasemel – üle 20 oma ala eksperdi ja praktikuga. Õnne Foorum toimub kahel päeval, 9.-10. veebruar ja on jaotatud juhtide ja tiimide päevaks! 

Vaata lähemalt siit: http://onnefoorum.ee/

Koostööpartnerina saame anda Sulle suurepärase võimaluse sellest sündmusest osa saada ja osalema tuua ka oma töökollektiiv.

  • Kasutades koodi VEF, saad konverentsi pileti 30% soodsamalt. 
  • Too tiimide päevale kasvõi kogu oma töökollektiiv ja sõltuvalt osalejate arvust saad kuni 95% soodustust.

Anna huvist märku vormi kaudu siin lingil: https://eduakadeemia.ee/OnneFoorum

PS! Kui tood oma ettevõttest vähemalt 10 osalejat saad juhtide päeval ise tasuta osaleda!

Meie soovitame võimalusel sellest sündmusest osa saada ja toetada nii enda kui ka oma tiimi vaimset tervist ja heaolu ning annad oma panuse vastutustundlikku käitumisse tänases olukorras.

KUUPÄEV

09. – 10. veebr. 2022

KELLAAEG

09:00 – 17:00

JAGA:

Koostööpartnerid