Konverents “Ringiga edasi”

Konverents “Ringiga edasi”

Konverents“Ringiga edasi” toob kokku ringmajanduse tippeksperdid ja tutvustab edulugusid

19.–20. jaanuaril 2022 toimub järjekorras juba kolmas ringmajanduse konverents. Keskkonnaministeeriumi korraldatud konverents toimub esimest korda osalejatele veebiülekandena ning  esinejad tuuakse läbi ekraanide vaatajateni otse Narvast, Vaba Lava teatrikeskusest.

Tutvu programmiga ja registreeru aadressil ringigaedasi.ee

Ringmajandus ei ole enam abstraktne tulevikuteema, vaid kaasaegse ettevõtte äristrateegia alguspunkt. Ringmajanduse ärimudelile üleminek hõlmab tervet ärikeskkonda – see puudutab erinevaid osapooli ning eeldab läbimõeldud protsesside disainimist ja juhtimist. Ringmajanduse põhimõtete kohaldamine tootmisprotsessides võib tunduda pikem tee, ent selleks, et minna edasi, on vaja astuda julgeid samme.

Selle aasta ringmajanduse konverentsi “Ringiga edasi“ eesmärk ongi julgustada ettevõtjaid seda teekonda ette võtma ning aidata näha ringmajanduses võimalust oma äri arendamiseks ning juba ühiskonnas ja keskkonnas aset leidvate muutustega kohanemiseks.

Konverentsil räägivad ettevõtjad oma kogemustest ressursitõhususse investeerimisel ning toovad inspireerivaid näiteid, mis on abiks teiste kogemustest õppimiseks. Valdkonna tippeksperdid tutvustavad ringmajanduspoliitika suundasid, asjakohaseid praktikaid ja innovaatilisi protsesse. Esimesel päeval toimuvad ettekanded ja paneelarutelud, teisel päeval saab osaleda töötubades ja seminarides.

Konverentsil saavad sõna Soome ja Norra ringmajanduse eestkõnelejad, aga oma lugusid investeerimisest ressursitõhusasse tootmisesse jagavad Eesti ettevõtted nagu CoModule, Kiviluks ja paljud teised.

Konverents on eesti keeles, väliskülaliste ettekanded on inglise keeles. Konverentsist saab osa võtta ka eesti-, vene- ja viipekeelse sünkroontõlkega.

Lisainfo:

Krista Kupits
Keskkonnaministeerium

Peaspetsialist
+372 626 0708
krista.kupits@envir.ee


Teate koostas:

Ann-Marii Nergi | Miltton
Konsultant

KUUPÄEV

19. – 20. jaan. 2022

KELLAAEG

09:30 – 16:00

JAGA:

Koostööpartnerid