Võimalus osaleda CIRCO Ringdisaini pilootprogrammis

Võimalus osaleda CIRCO Ringdisaini pilootprogrammis

Viimane võimalus osaleda CIRCO ringidisaini pilootprogrammis. Anna oma huvist teada hiljemalt 5. jaanuariks, REGISTREERIDES käesoleva sündmuse lehel.

Programm sobib ettevõtetele, kellel on huvi ja valmisolek arendada oma tegevuses välja uusi tooteid või teenuseid. Programmi jooksul toimub kolm kohtumist, mille vahepeal on ettevõttes vaja lahendada ülesandeid, millega liigutakse ideede otsimisest konkreetse tegevusplaanini ringdisainiga arvestava lähenemise juurutamiseks.

  • Esimene kohtumine: Ringdisaini põhimõtetega tutvumine. Kadude kaardistamine lineaarses tarne-, tootmise,- ja tarbimisahelas. Kaardistuse pinnalt ilmnevate äriarendusvõimaluste tuvastamine  ja väljavalimine.
  • Teine kohtumine: Idee edasiarendus, kasutades ringdisaini strateegiaid ja ‘tooted mis kestavad’ ärimudeleid. Väärtuspakkumise loomine koos ärimudeli kirjeldusega, toote (ümber)disainiga ja täiendavate teenustega.
  • Kolmas kohtumine: Iga osaleva ettevõtte tegevuskava ettevalmistus oma idee turule toomiseks koos ajaplaani, sidusgruppide ja partneritega, kellega vajalik muutus ellu viia.

Ajaline panus programmi on 3 x 0,5  päeva + iseseisev töö ca 5h.

Igas ettevõttes peaks sisuliselt panustama vähemalt kaks inimest, kellel on sõnaõigus ettevõtte juhtimises. 

  • Kohatasu VEFi liikmele 200 EUR, mitteliikmele 275 EUR.AJAKAVA

7.01, kell 10.00 – 11.00 ainult koolitajate I kõne

Meeting ID: 864 0932 4365

Passcode: 314203

27.01 kell 10.00 – 17.00 koolituse esimene päev (vahepeal paus, individuaalne töö)

04.02 – individuaalsed kohtumised koolitajaga (1h)

11.02 kell 10.00-13.00 koolituse teine päev (vahepeal paus, individuaalne töö)

18.02 kell 10.00 -17.00 koolituse kolmas päev (vahepeal paus, individuaalne töö)

Logo: circo

Ringmajandav ettevõtlus pakub võimaluse kasvatada äri ja kasutades samal ajal ressursse ja energiat efektiivsemalt. CIRCO on disainimeetod, millega ettevõtted saavad teha esimese sammu oma ettevõttes ringsete toodete ja teenuste arendamiseks. See aitab ettevõttesse tuua innovatsiooni. Juba ringmajanduse põhimõtteid järgivatel ettevõtetele võimaldab aga mõista oma tegevuse väärtust ja potentsiaali. Töötoa käigus õpime ära tundma, millised võimalused ressursse säästa on ka äriliselt kõige potentsiaalikamad ning kirjeldame esimesi samme, mida ettevõte peab tegema, et areneda.

KUUPÄEV

27. jaan. – 16. veebr. 2022

JAGA:

Koostööpartnerid