ESG juhi arenguprogramm

31. jaanuaril 2023. a alustab EBS Executive Educationi, Vastutustundliku Ettevõtluse FoorumiPwC  ja Miltton New Nordicsi koostöös disainitud juhtimisprogrammi teine lend, mille lõpetaja omandab arusaama ESG temaatikast, ringsest majandusmudelist ning on saanud ettevalmistuse  transformatsiooniprotsessi edukaks juhtimiseks.

Vaata pikemat programmi ja registreeru SIIN.

Edukal 21. sajandi juhil on teadmised ja oskused juhtimaks ettevõtteid läbi muutuste, kaasates selleks talente ning tuues esile ettevõtte väärtuse ja panuse laiemasse elukeskkonda. Keskkonna-, sotsiaal- ja hea valitsemistava teemadele keskenduv vastutustundlik ehk ESG-ga (Environmental, Social and Governance) arvestav juhtimine on tänaseks Eestis laialdaselt tähelepanu saanud. Ootusest ettevõtete ringsest majandusmudelist lähtuvale tegutsemisele on saanud reaalsus. Enam ei küsita, et kas ettevõte peaks toimima vastutustundlikult, vaid kuidas seda teha?

Arenguprogrammi suurim väärtus on oma-ala professionaalide praktiliste kogemuste jagamine seoses kõige olulisemate ESG ja ringmajanduse teemadega. Lisaks teoreetilistele teadmistele otsitakse grupiga lahendusi, kuidas oma organisatsioonis soovitud mõju ja muutust esile kutsuda, arvestades ühiskondlike väljakutsetega, sealjuures kõiki töötajaid kaasates ja pühendumist suurendades.

Arenguprogrammi moodulid toimuvad 5 kuu jooksul, igas kuus toimub üks kahepäevane moodul. Auditoorne õppemaht on 60 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisva töö aeg 18 akadeemilist tundi. Koolituspäevade kestus on 09.30-15:00 (koolituspäeva lõpuaeg võib mõnevõrra varieeruda).

Programmi läbides on võimalik saada 3 EAP õppemahuga kursuse läbimise kohta tunnistus. Ainepunktide märke saamiseks on vajalik osaleda täismahus programmis ja esitada kursuse lõpus kodutöö.

Investeering:

Kursuse osavõtutasu: 2 490 EUR + KM
Hind sisaldab digitaalseid õppematerjale ja kohvipause.

Registreerumistingimused leiad SIIT

KUUPÄEV

31.01-17.05.2023

KELLAAEG

09:30 - 15:00

JAGA:

Koostööpartnerid