ESG juhi arenguprogramm

20. septembril 2022 stardib EBS Executive Educationi, Vastutustundliku Ettevõttluse FoorumiPricewaterhouseCoopersi  ja Miltton New Nordicsi koostöös disainitud juhtimisprogramm, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte transformatsiooniprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.

Vaata pikemat programmi ja registreeru SIIN.

Edukal 21. sajandi juhil on teadmised ja oskused juhtimaks ettevõtteid läbi muutuste, kaasates selleks talente ning tuues esile ettevõtte väärtuse ja panuse laiemasse elukeskkonda. Keskkonna-, sotsiaal- ja hea valitsemistava teemadele keskenduv vastutustundlik ehk ESG-ga (Environmental, Social and Governance) arvestav juhtimine on tänaseks Eestis laialdaselt tähelepanu saanud. Ootusest ettevõtete ringsest majandusmudelist lähtuvale tegutsemisele on saanud reaalsus. Enam ei küsita, et kas ettevõte peaks toimima vastutustundlikult, vaid kuidas seda teha?

Arenguprogrammi suurim väärtus on oma-ala professionaalide praktiliste kogemuste jagamine seoses kõige olulisemate ESG ja ringmajanduse teemadega. Lisaks teoreetilistele teadmistele otsitakse grupiga lahendusi, kuidas oma organisatsioonis soovitud mõju ja muutust esile kutsuda, arvestades ühiskondlike väljakutsetega, sealjuures kõiki töötajaid kaasates ja pühendumist suurendades.

Arenguprogrammi moodulid toimuvad 5 kuu jooksul, igal kuul toimub üks kahepäevane moodul. Auditoorne õppemaht on 60 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisva töö aeg 18 akadeemilist tundi. Koolituspäevade kestus on 09.30-16.45.

Investeering:

Kursuse osavõtutasu: 2 490 EUR + KM
Varajase registreeruja soodushind, 1 990EUR + km, kehtib kuni 15. mai 2022.

Alates 16. mai 2022 on hind 2 490 EUR + km.
Hind sisaldab digitaalseid õppematerjale ja kohvipause.

NB! Grupis osalejate arv on piiratud. Võtame vastu 18 inimest.

Jaga seda ...
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin

Kuupäev

20. sept.

Kellaaeg

09:30 - 16:45

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
vef@csr.ee

Liitu uudiskirjaga

Püsi kursis uudiste ja sündmustega.

Koostööpartnerid

© 2006 - 2021 | Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum | Veebilehe valmistas Woofy.org