ESG juhi arenguprogrammi infopäev

Tule, kohtu meiega juba 12. juunil kell 13:30 ESG juhi arenguprogrammi infopäeval.

Sisukal infopäeval saad teada kuidas vastutustundlik ettevõtlus mõjutab kogu ärikeskkonda ning kuulata põnevat arutelu koos ESG programmijuhtide ja teiste ekspertidega.

 

Infopäev on kindlasti mõeldud sulle, kui soovid olla edukas 21. sajandi juht ja astuda jätkusuutliku arengu suunas. Sellest, kas ESG on kulu või investeering, räägivad oma kogemusloo LHV grupi juht Madis Toomsalu ning ESG valdkonna juht Ragne Maasel. Esitlust modereerib Milttoni juht Annika Arras.

 

Kui arvad, et sellest ühest infoampsust jääb Sulle väheks, siis registreeru juba kohe 26. septembril startivale kolmandale lennule, mida EBS Executive Education, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum, PwC, Miltton New Nordics ja LHV on hoolega läbi mõeldes kokku pannud.

 

 Programm keskendub ESG temaatikale, ringmajandusele ja transformatsiooniprotsessidele. Lõpetajad omandavad sügava arusaama nendest valdkondadest ning saavad ettevalmistuse juhtimiseks edukaks muutuste juhiks.

 
Loe veebist lähemalt ning registreeri end juba täna ja astu samm edukama juhtimise suunas https://www.ebs.ee/esg-juhi-arenguprogramm

Kohtumiseni!

KUUPÄEV

12.06.2023

KELLAAEG

13:30

ASUKOHT

EBS Executive Education

Tallinn, A. Lauteri 3