ESG juhi arenguprogrammi infopäev

Sisukal infopäeval saad teada kuidas vastutustundlik ettevõtlus mõjutab kogu ärikeskkonda ning kuulata põnevat arutelu koos ESG programmijuhtide ja teiste ekspertidega.

Infopäev on kindlasti mõeldud sulle, kui soovid olla edukas 21. sajandi juht ja astuda jätkusuutliku arengu suunas.

Põneval paneeldiskussioonil arutame ESG regulatsioonide ja aruandluse teemadel. Kellele ja millal aruandlus rakendub ning millist infot peab ettevõte avalikustama?

Oma kogemusi jagavad Kadi Jette Tamjärv, Tallinna Lennujaama keskkonna ja ESG juhtivspetsialist; Diana Paakspuu, Milttoni ESG strateeg-konsultant; ning Janno Hermanson, PwC Eesti partner ja juhtivaudiitor. Arutelu modereerib Milttoni juht Annika Arras.

Päevakava:

08:45-09:00 Kogunemine ja hommikukohv
09:00-09:20 EBS ESG juhi arenguprogrammi tutvustus
09:20-10:30 Paneelarutelu “Keda puudutavad ESG regulatsioonid ja aruandlus?”
10:30-11:00 Networking

Kui arvad, et sellest ühest infoampsust jääb Sulle väheks, siis registreeru juba kohe 12. märtsil 2024 startivale viiendale lennule, mida EBS Executive Education, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum, PwC, Miltton New Nordics ja LHV on hoolega läbi mõeldes kokku pannud.

Programm keskendub ESG temaatikale, ringmajandusele ja transformatsiooniprotsessidele. Lõpetajad omandavad sügava arusaama nendest valdkondadest ning saavad ettevalmistuse juhtimiseks edukaks muutuste juhiks.

Loe veebist lähemalt ja astu samm edukama juhtimise suunas

 https://www.ebs.ee/esg-juhi-arenguprogramm

KUUPÄEV

12.02.2024

KELLAAEG

8.45-11.00

ASUKOHT

EBS Executive Education

Tallinn, A. Lauteri 3