Päevakajaliste regulatsioonide tutvustus

Sündmus on mõeldud VEFi liikmetele!

Veebiseminaril käsitleme aktuaalsemaid vastutustundliku ettevõtlust puudutavaid regulatsioone, mis hakkavad mõjutama või juba mõjutavad ettevõtete tegevuskeskkonda Eestis ja rahvusvaheliselt.

Jutuks tulevad valitsemist ning sotsiaalset- ja looduskeskkkonda puudutavad teemad.

Läbiviijad

Hanna Soe, Sustinere keskkonnaekspert

vastutustundliku-ettevõtluse-foorum

Hanna on osalenud ettevõtete süsiniku jalajälje ja positiivse „käejälje“ hindamise projektides. Tänu varasemale töökogemusele Brüsselis, kus Hanna osales Euroopa Liidu nõukogu Eesti eesistumise töös, on Hannal horisontaalne ülevaade kõikidest valdkondlikest suundadest, mida juba nüüd mõjutavad oluliselt Euroopa roheline kokkulepe ning sellest tulenevad algatused. Seetõttu on Hanna lisafookuses EL õigusloome ning keskkonnaalased regulatsioonid.

Marko Siller, Sustinere asutaja ja partner

Marko Siller- vastutustundliku-ettevõtluse-foorum

Marko on osalenud kümnete ettevõtete ESG ja jätkusuutlikkuse strateegiate kujundamisel ja jätkusuutlikkuse raportite koostamisel Eestis, Lätis ja Leedus. Marko on keskendunud mõõdikute ja aruandluse teemadele ning aidanud paljudel börsi- ja riigifirmadel ning teistel suurema mõjuga ettevõtetel viia jätkusuutlikkuse raporteerimine ja info avalikustamine vastavusse rahvusvaheliste standardite kui ka kehtivate regulatsioonidega.

Els Heile, Lundi Ülikool

vastutustundliku-ettevõtluse-foorum

Els on lõpetamas Lundi Ülikoolis magistriprogrammi International Human Rights Law. Magistriõppes keskendus Els kliimamuutuste ja inimõiguste seosele ning ettevõtete inimõiguste kohustuste analüüsile. Lisaks töötab Taani arengukoostöö organisatsiooni DanChurchAid erasektori kaasatuse osakonnas, kus koostab ettevõtlusprojektide mõjuanalüüse ning tegeleb inimõiguste hoolsuskohustuse huvikaitsega.

 

Jaga seda ...
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin

Kuupäev

10. mai

Kellaaeg

14:00 - 16:00

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
vef@csr.ee

Liitu uudiskirjaga

Püsi kursis uudiste ja sündmustega.

Koostööpartnerid

© 2006 - 2021 | Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum | Veebilehe valmistas Woofy.org