CIRCO ringdisaini pilootprogrammi registreerimine – septembri grupp

Uus võimalus osaleda CIRCO ringdisaini pilootprogrammis. Anna oma huvist teada esimesel võimalusel, aga hiljemalt 5. septembriks 2022, REGISTREERIDES käesoleva sündmuse lehel.

Programm sobib ettevõtetele, kellel on huvi ja valmisolek arendada oma tegevuses välja uusi tooteid või teenuseid. Programmi jooksul toimub kolm kohtumist, mille vahepeal on ettevõttes vaja lahendada ülesandeid, millega liigutakse ideede otsimisest konkreetse tegevusplaanini ringdisainiga arvestava lähenemise juurutamiseks.

Esimene ühine virtuaalkohtumine programmi sissejuhatuseks toimub juba 5. septembril.

  • Esimene kohtumine (12.09, pool päeva): Ringdisaini põhimõtetega tutvumine. Kadude kaardistamine lineaarses tarne-, tootmise,- ja tarbimisahelas. Kaardistuse pinnalt ilmnevate äriarendusvõimaluste tuvastamine  ja väljavalimine.
  • Teine kohtumine (26.09, pool päeva): Idee edasiarendus, kasutades ringdisaini strateegiaid ja ‘tooted mis kestavad’ ärimudeleid. Väärtuspakkumise loomine koos ärimudeli kirjeldusega, toote (ümber)disainiga ja täiendavate teenustega.
  • Kolmas kohtumine (03.10, pool päeva: Iga osaleva ettevõtte tegevuskava ettevalmistus oma idee turule toomiseks koos ajaplaani, sidusgruppide ja partneritega, kellega vajalik muutus ellu viia.

Ajaline panus programmi ongi kokku 3 x 0,5  päeva + iseseisev töö ca 5 tundi.

Igas ettevõttes peaks sisuliselt panustama vähemalt kaks inimest, kellel on sõnaõigus ettevõtte juhtimises. Kohatasu VEFi liikmele 600 eurot (+KM) ja mitteliikmele 750 eurot (+KM).

.vastutustundliku-ettevõtluse-foorum

Ringmajandav ettevõtlus pakub võimaluse kasvatada äri ja kasutades samal ajal ressursse ja energiat efektiivsemalt. CIRCO on disainimeetod, millega ettevõtted saavad teha esimese sammu oma ettevõttes ringsete toodete ja teenuste arendamiseks. See aitab ettevõttesse tuua innovatsiooni. Juba ringmajanduse põhimõtteid järgivatel ettevõtetele võimaldab aga mõista oma tegevuse väärtust ja potentsiaali. Töötoa käigus õpime ära tundma, millised võimalused ressursse säästa on ka äriliselt kõige potentsiaalikamad ning kirjeldame esimesi samme, mida ettevõte peab tegema, et areneda.

 

 

Jaga seda ...
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin

Kuupäev

05. sept. - 03. okt.
REGISTREERI

Broneeri koht

Available Piletid: Unlimited
The ticket is sold out. You can try another ticket or another date.
Kadi Kenk

Läbiviija

Kadi Kenk
Phone
5832 9472
Email
kadi@csr.ee

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
vef@csr.ee

Liitu uudiskirjaga

Püsi kursis uudiste ja sündmustega.

Koostööpartnerid

© 2006 - 2021 | Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum | Veebilehe valmistas Woofy.org