MKM ja VEF küsisid ettevõtjatelt, kuidas saaks avalik sektor panustada vastutustundliku ettevõtluse edendamisse Eestis

 MKM ja VEF küsisid ettevõtjatelt, kuidas saaks avalik sektor panustada vastutustundliku ettevõtluse edendamisse Eestis

22. jaanuaril 2020. korraldasime Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) initsieerituna ettevõtjatelt ettepanekute kogumise Eesti teaduse- ja arendustegevuse, innovatsiooni ning ettevõtluse arengukava 2021+ raames. Teemaks oli vastutustundliku ettevõtluse edendamine Eestis. Ettevõtjate, MKMi ning Riigikantselei esindajate vahel toimusid arutelud ning tehti mitmeid sisulisi ettepanekuid. 

Arutelude kaudu sooviti ettevõtjatelt saada eelkõige sisendit sellest, kuidas saaks avalik sektor rohkem panustada või mida teha selleks, et ettevõtjad saaksid tegutseda veelgi vastutustundlikumalt. Ettevõtjaid ja avalikku sektorit ühendab ühine eesmärk – täita riigi endale seatud kestliku arengu eesmärke ning muutuda ajas vastutustundlikumaks. Seetõttu on vajalik, et vahetataks infot ning otsitaks erinevaid koostöövõimalusi nende eesmärkide täitmiseks.

Ettepanekutest valmib kokkuvõte Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumile.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum - Majandus-ja KommunikatsiooniministeeriumVastutustundliku Ettevõtluse Foorum-MKMVastutustundliku Ettevõtluse Foorum-Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium

Jaga seda ...
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin